Srovnáváme cashback portály na českém trhu

Cashback Alvarado

U českých spotřebitelů získávají stále více na oblibě slevové cashback portály, které k nám přišli po kladných zkušenostech ze zahraničí. Jde o speciální věrnostní weby, které vrací peníze zpět z každého online nákupu. Tímto jednoduchým způsobem tak můžete při pravidelných nákupech v řadě internetových obchodů ročně ušetřit i několik tisíc korun. Mezi portály zajišťující úsporu při online nakupování patří i ověřený cashback Alvarado, který funguje zcela zdarma. Do budoucna se služba Alvarado připravuje na expanzi na slovenský a polský trh.

Co umí portál Alvarado nabídnout?

Díky cashback portálu Alvarado se vám snadno vrátí až 20 % zpět z každého online nákupu ve 499 spolupracujících e-shopech (zobrazit seznam e-shopů), které běžně pokrývají všechny velmi důležité kategorie (parfémy, móda, zdraví, domácnost, spotřební elektronika, hračky, chovatelské potřeby, sport, hobby...). Mimo slevy ze zakoupeného zboží s cashback portálem Alvarado navíc obdržíte vstupní bonus 50 Kč jako dárek za registraci, počítat můžete také s odměnou 100 Kč za přivedení nového aktivního uživatele.

Výše
slevy
Vstupní
bonus
Odměna za
doporučení
Podpora
e-shopů
Provozní
poplatek
Aktivních
uživatelů
Minimální
výplata
až 20 % 50 Kč Jestliže během 3 měsíců od registrace nebude proveden jakýkoliv online nákup u partnerských e-shopů, pak tento bonus expiruje. 100 Kč Jestliže doporučený uživatel do 3 měsíců po registraci neprovede online nákup v minimální hodnotě 2.500 Kč, pak tento bonus expiruje. 499 zdarma 6 tisíc Informace o počtu aktivních uživatelů pochází z cashback portálu. Na sociální síti Facebook pak dále najdete přes 100 aktivních členů. od 200 Kč

Kromě vlastních peněz získaných z každého nákupu nabízí cashback portál Alvarado také mnohé další zajímavé služby spojené s výhodnými nákupy na internetu. Pravidelně můžete velmi snadno ušetřit nejen s přehledem akčních nabídek u vybraných e-shopů, ale také se slevovými kupóny do celé řady oblíbených internetových obchodů po ČR.

Cashback u vybraných e-shopů

Prohlédněte si aktuální cashback u vybraných internetových obchodů přímo na cashback portálu Alvarado a okamžitě zjistěte kolik peněz získáte zpět z vašeho online nákupu. Detailní informace najdete po kliknutí na uvedená procenta. Zároveň využijte vzájemné porovnání cashback portálů přesně podle výše provize v podporovaných internetových obchodech.

AliExpress Bata.cz Kasa.cz Notino.cz Pilulka Tchibo.cz Zoot.cz
3,5 % 3 % až 3,5 % až 3 % 2,5 % 4 % 1 %

Praktický příklad s nákupem na portálu Alvarado.cz. Pro nákup chovatelských potřeb si vyberete e-shop s 5 % cashbackem. Vybrané krmivo s cenou 999 Kč objednáte a zároveň uhradíte zcela běžným způsobem. V administraci cashback portálu se vám přičte registrovaná odměna 50 Kč, která odpovídá 5 % cashbacku. Ušetřenou částku z vašeho nákupu si následně necháte snadno převést na osobní účet.

Jak na cashbacku Alvarado.cz výhodně nakupovat?

Registrujte se zdarma na cashback portálu Alvarado.cz. Vyberte si některý z 499 e-shopů podle vhodné kategorie a proklikněte se do internetového obchodu skrze nabízený odkaz. Dále pak už pokračujte v nakupování zcela obvyklým způsobem. Po objednání zboží a jeho zaplacení se vám v administraci na Alvarado připíše provize z vašeho nákupu. Po ověření, že nedošlo po 14 dnech ke vrácení zboží a pokud máte na účtu minimálně 200 Kč z potvrzených nákupů, pak si můžete nechat částku vyplatit přímo na váš bankovní účet.

Další informace ke službě Alvarado

Nákupy s cashbackem Alvarado se opravdu vyplatí, využijte bezplatnou službu a snadno ušetřete pravidelnými internetovými nákupy zajímavé částky. Navštivte cashback portál Alvarado, získejte okamžitě bonus 50 Kč na první nákup a sami se ještě dnes přesvědčte o zajímavých výhodách v tomto novém trendu online nakupování.

NÁHLED WWW ALVARADO.CZ

Náhled WWW stránek Alvarado.cz

VÝHODY CASHBACK SLUŽBY

 Pravidelnými nákupy na cashback portálu můžete získat až 20 % zpět z ceny nákupů.

 V nabídce tohoto cashbacku najdete cca 499 podporovaných internetových obchodů.

 Nový uživatel obdrží vstupní bonus 50 Kč za registraci na portále k prvnímu nákupu.

 Snadno získáte až 100 Kč jako odměnu za doporučení aktivního kamaráda.

 Věrnostní program se zvýhodněním ke stávajícím odměnám pro aktivní uživatele.

 Pozitivní zkušenosti s cashbackovým portálem potvrzuje většina uživatelů.

 Slevový cashback portál Alvarado.cz je pro všechny uživatele zcela zdarma.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Minimální částka pro možnost vyplacení vrácených peněz z nákupů je od 200 Kč.

 Vstupní bonus 50 Kč expiruje v průběhu 3 měsíců od registrace pokud neprovedete nákup v některém z dostupných e-shopů.

 Nevyplacené slevy a bonusy automaticky expirují po 12 měsících neaktivity uživatele.

 Jestliže e-shop neposkytuje pevně daný cashback na celý sortiment, pak počítejte s tím, že při použití slova "až" platí maximální sleva v obchodě jen na vybraný druh zboží.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.