Srovnáváme cashback portály na českém trhu

Cashback Hamty

Při nakupování na internetu často ušetříte nejen svůj čas, ale také peníze. Kromě srovnávačů cen, akčních nabídek a slevových kuponů můžete snadno ušetřit s cashback portály, které vrací určité procento z nákupu v některém ze spolupracujících internetových obchodů. Přesně tímto způsobem funguje i cashback portál Hamty, který nabízí nejštědřejší cashback na českém trhu. Společně se podíváme na to, jaké další výhody cashback Hamty poskytuje.

Co umí portál Hamty nabídnout?

Při používání cashback portálu Hamty se vám vrátí až 30 % zpět z každého online nákupu ve 374 spolupracujících e-shopech (zobrazit seznam e-shopů), které pokrývají důležité kategorie (zdraví, domácnost, hračky, chovatelské potřeby, parfémy, móda, spotřební elektronika, cestování a pod.). Mimo samotnou slevu ze zakoupeného zboží s cashback portálem Hamty můžete navíc získat i odměnu 200 Kč za doporučení aktivního kamaráda, ale také jednorázový bonus 10 Kč, pokud si nainstalujete rozšíření do internetového prohlížeče, který vás upozorní na možnost cashbacku ve vybraném internetovém obchodě.

Oproti ostatním cashback portálům na našem trhu se Hamty odlišuje ročním poplatkem 240 Kč, který si vezme ze vrácených peněz (jestliže službu nevyužijete, nic neplatíte). Jako kompenzaci pak dostanete celou provizi, kterou jednotlivé e-shopy vyplácejí za uskutečněné nákupy. Ostatní cashbacky provoz financují z obdržené provize, ze které si část vždy ponechají.

Výše
slevy
Vstupní
bonus
Odměna za
doporučení
Podpora
e-shopů
Provozní
poplatek
Aktivních
uživatelů
Minimální
výplata
až 30 % - - - 200 Kč 374 240 Kč Cashback portál si každý rok (365 dní) ponechá prvních 240 Kč z vámi získané provize. Jestliže službu nevyužijete, nic neplatíte. neuvádí Informace o počtu aktivních uživatelů samotný cashback portál nijak neuvádí. Na sociální síti Facebook najdete cca 2 tisíce aktivních členů. od 50 Kč

Kromě vlastních peněz získaných z každého nákupu nabízí cashback portál Hamty zároveň také další zajímavé služby spojené s výhodnými nákupy na internetu. K dispozici máte rychlý přehled aktuálních slevových kupónů do řady oblíbených internetových obchodů.

Cashback u vybraných e-shopů

Prohlédněte si aktuální cashback u vybraných internetových obchodů přímo na cashback portálu Hamty a okamžitě zjistěte kolik peněz získáte zpět z vašeho online nákupu. Detailní informace najdete po kliknutí na uvedená procenta. Zároveň využijte vzájemné porovnání cashback portálů přesně podle výše provize v podporovaných internetových obchodech.

AliExpress BonPrix.cz Booking Kasa.cz Notino.cz Pilulka.cz ZooHit.cz
až 8 % 9 % 4 % až 8 % až 10 % 5 % až 4 %

Praktický příklad s nákupem na portálu Hamty. Pro nákup produktu z online lékárny si vyberete obchod s 5 % cashbackem. Vybrané vitamíny s cenou 999 Kč objednáte a také zaplatíte zcela běžným způsobem. V administraci cashback portálu se vám přičte registrovaná odměna 50 Kč, která odpovídá 5 % cashbacku. Ušetřenou částku si necháte následně převést na účet.

Jak na cashbacku Hamty.cz výhodně nakupovat?

Registrujte se zdarma na cashback portálu Hamty.cz. Zvolte některý z 374 e-shopů podle vhodné kategorie či vyhledávání a proklikněte se do internetového obchodu skrze nabízený odkaz. Dále pak už pokračujte v nakupování zcela obvyklým způsobem. Po objednání zboží a jeho zaplacení se vám v administraci na Hamty připíše provize z vašeho nákupu. Po ověření, že nedošlo po 14 dnech ke vrácení zboží a pokud máte na účtu minimální částku z potvrzených nákupů k výplatě, pak si můžete nechat nastřádané provize vyplatit přímo na váš bankovní účet.

Další informace ke službě Hamty

Nákupy s portálem Hamty se vážně vyplatí, využijte zajímavou službu s nejvyšším cashbackem a ušetřete pravidelnými online nákupy zajímavé částky. Navštivte cashback portál Hamty a sami se ještě dnes přesvědčte o zajímavých výhodách v tomto novém trendu online nakupování.

NÁHLED WWW HAMTY.CZ

Náhled WWW stránek Hamty.cz

VÝHODY CASHBACK SLUŽBY

 Pravidelnými nákupy na cashback portálu můžete získat až 30 % zpět z ceny nákupů.

 Výrazně nejvyšší provize mezi cashback portály za nákupy v online obchodech.

 Při pravidelných akcích pořádaných na Facebooku lze získat dočasně i vyšší slevy.

 V nabídce tohoto cashbacku najdete cca 374 podporovaných internetových obchodů.

 Snadno získáte až 200 Kč jako odměnu za doporučení aktivního kamaráda.

 Pozitivní zkušenosti s cashbackovým portálem potvrzuje většina uživatelů.

 Za instalaci užitečného doplňku / lištičky do webového prohlížeče obdržíte 10 Kč.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Hned prvních vydělaných 240 Kč v roce si cashback portál Hamty.cz ponechá jako svojí provizi pro pokrytí provozu služby.

 Vzhledem k ročnímu poplatku 240 Kč se cashback vyplatí pro ty, kteří na zapojených e-shopech utratí ročně alespoň 10.000 Kč.

 Cashback peníze a bonusy expirují po dvou letech nečinnosti.

 Oproti ostatním cashback portálům zde nenajdete žádný vstupní bonus / odměnu za první registraci do portálu.

 Jestliže e-shop neposkytuje pevně daný cashback na celý sortiment, pak počítejte s tím, že při použití slova "až" platí maximální sleva v obchodě jen na vybraný druh zboží.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.