Srovnáváme cashback portály na českém trhu

Cashback Plná Peněženka

Do běžného procesu nakupování na internetu vstupuje nový prvek v podobě slevových cashback služeb. Cashback portál Plná Peněženka funguje na našem trhu již od roku 2012 a po celou dobu vám umožňuje při pravidelných online nákupech v řadě internetových obchodů ušetřit zajímavé částky. Za úspěšným a zároveň navštěvovaným cashback portálem Plná Peněženka stojí online marketingová společnost 5DM působící v České republice.

Co umí portál Plná Peněženka nabídnout?

Díky cashback portálu Plná Peněženka obdržíte až 25 % z vašeho online nákupu. K dispozici máte cca 611 partnerských e-shopů (zobrazit seznam e-shopů), kde najdete zastoupenou celou řadu oblíbených kategorií jako např. (móda, zdraví, domácnost, spotřební elektronika, parfémy, chovatelské potřeby, hračky atd. Kromě provize za online nákupy můžete s cashback službou Plná Peněženka získat odměnu 300 Kč za doporučení kamaráda, vstupní bonus 50 Kč a malý bonus v hodnotě 10 Kč za instalaci praktické lištičky do prohlížeče, se kterou vám už neuteče žádná odměna, díky včasnému upozornění na cashback.

Výše
slevy
Vstupní
bonus
Odměna za
doporučení
Podpora
e-shopů
Provozní
poplatek
Aktivních
uživatelů
Minimální
výplata
až 25 % 50 Kč 300 Kč Za registrovaného, ale zároveň také aktivního kamaráda, kterého doporučíte získáte 300 Kč bonusových odměn. Takto můžete oslovit 20 kamarádů, maximálně lze získat až 6.000 Kč. 611 zdarma 400 tis. Informace o počtu aktivních uživatelů pochází z cashback portálu. Na sociální síti Facebook pak dále najdete 34 tisíc aktivních členů. od 1 Kč Bonusové odměny (vstupní bonus, odměny za doporučení atd.) lze vyplatit pouze pokud máte na svém účtu minimálně 100 Kč za potvrzené provize z internetových nákupů.

Kromě samotných peněz z každého nákupu nabízí cashback portál Plná Peněženka i další služby spojené s výhodnými nákupy na internetu. V oblíbených e-shopech můžete pak pravidelně ušetřit s nabídkou akčních slev a kupónů, ze kterých si můžete snadno vybrat ten nejvhodnější.

Cashback u vybraných e-shopů

Prohlédněte si aktuální cashback u vybraných internetových obchodů na portálu Plná Peněženka a okamžitě zjistěte kolik peněz získáte zpět z vašeho online nákupu. Detailní informace najdete po kliknutí na uvedená procenta. Využijte zároveň vzájemné porovnání cashback portálů přesně podle výše provize v podporovaných internetových obchodech.

AliExpress Astratex.cz BonPrix Booking Kasa.cz Notino.cz Zoot.cz
až 6 % až 11,2 % 6,7 % až 6 % až 6 % až 7,5 % 1,5 %

Praktický příklad s nákupem na portálu Plná Peněženka. Pro nákup oblečení si vyberete e-shop s 5 % cashbackem. Módní bundu s cenou 1.999 Kč objednáte a zaplatíte zcela běžným způsobem. V administraci cashback portálu se vám pak přičte registrovaná odměna 100 Kč, která odpovídá 5 % cashbacku. Ušetřenou částku si následně necháte převést na váš bankovní účet.

Jak na cashbacku PlnáPeněženka.cz výhodně nakupovat?

Registrujte se zdarma na cashback portálu PlnáPeněženka.cz. Vyberte si některý z 611 e-shopů, dle vhodné kategorie a proklikněte se do internetového obchodu skrze nabízený odkaz. Dále už pokračujte v nakupování zcela obvyklým způsobem. Po objednání zboží a jeho zaplacení se vám v administraci na Plná Peněženka připíše provize z nákupu. Po ověření, že nedošlo po 14 dnech ke vrácení zboží si můžete z portálu nechat vyplatit dohodnutou část peněz z vašeho nákupu.

Další informace ke službě Plná Peněženka

Nákupy s cashbackem Plná Peněženka se opravdu vyplatí, využijte bezplatnou službu a ušetřete pravidelnými online nákupy nemalé částky. Navštivte cashback portál Plná Peněženka, získejte okamžitě bonus 50 Kč na první nákup a sami se ještě dnes přesvědčte o zajímavých výhodách v tomto novém trendu online nakupování.

NÁHLED PLNÁPENĚŽENKA.CZ

Náhled WWW stránek Plná Peněženka.cz

VÝHODY CASHBACK SLUŽBY

 Pravidelnými nákupy na cashback portálu můžete získat až 25 % zpět z ceny nákupů.

 V nabídce tohoto cashbacku najdete cca 611 podporovaných internetových obchodů.

 Snadno získáte 300 Kč jako odměnu za doporučení aktivního kamaráda. Maximálně tak můžete obdržet 6.000 Kč.

 Nový uživatel obdrží vstupní bonus 50 Kč za registraci na portále k prvnímu nákupu.

 Za instalaci užitečného doplňku / lištičky do webového prohlížeče obdržíte 10 Kč.

 Potvrzené odměny a bonusy nejsou nijak limitovány žádnou expirační dobou.

 Věrnostní program se zvýhodněním ke stávajícím odměnám pro aktivní uživatele.

 Minimální částka pro možnost vyplacení vrácených peněz z nákupů je od 1 Kč.

 Pozitivní zkušenosti s cashbackovým portálem potvrzuje většina uživatelů.

 Cashback portál PlnáPeněženka.cz je pro všechny uživatele zcela zdarma.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Pro vyplacení peněz za bonusy nebo odměny musíte mít vždy na svém účtu minimálně 100 Kč z potvrzených nákupů.

 Bonusy ve výši 300 Kč za přivedení kamaráda lze vyplatit maximálně 20x.

 Oproti ostatním cashback portálům má o něco delší dobu pro připsání vaší odměny.

 Jestliže e-shop neposkytuje pevně daný cashback na celý sortiment, pak počítejte s tím, že při použití slova "až" platí maximální sleva v obchodě jen na vybraný druh zboží.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.