Srovnáváme cashback portály na českém trhu

Cashback Refundo

Jistě jste zaznamenali, že díky specializovaným webům můžete velmi snadno získat část peněz zpět z vašeho nákupu na internetu. Mezi takové služby se řadí i cashback portál Refundo, který patří mezi nejstarší cashback portály působící v ČR. Za dobu své existence pomohlo Refundo ušetřit peníze při online nákupech v opravdu široké nabídce e-shopů téměř 100 000 uživatelům. Díky bezplatnému provozu cashback portálu se mezi ně můžete jednoduše přidat i vy. Kromě České republiky najdete Refundo zároveň i na Slovensku.

Co umí portál Refundo nabídnout?

S oblíbeným cashback portálem Refundo se vám vrátí až 20 % zpět z každého online nákupu ve 565 spolupracujících e-shopech (zobrazit seznam e-shopů), které zastupují důležité kategorie (zdraví, parfémy, móda, spotřební elektronika, domácnost, hračky, chovatelské potřeby...). Mimo samotnou slevu ze zakoupeného zboží s cashback portálem Refundo navíc také snadno obdržíte vstupní bonus 50 Kč jako dárek za registraci, počítat můžete s odměnou 105 Kč za doporučení aktivního kamaráda a bonusem 10 Kč za instalaci užitečného rozšíření do prohlížeče, který vás okamžitě upozorní na možnost cashbacku ve vybraném obchodě.

Výše
slevy
Vstupní
bonus
Odměna za
doporučení
Podpora
e-shopů
Provozní
poplatek
Aktivních
uživatelů
Minimální
výplata
až 20 % 50 Kč Jestliže během 3 měsíců od registrace nebude proveden jakýkoliv online nákup u partnerských e-shopů, pak tento bonus expiruje. 105 Kč Za registrovaného kamaráda, kterého doporučíte získáte ihned 5 Kč bonusových odměn. Jestliže doporučený kamarád do 3 měsíců po registraci uskuteční nákupy v minimální hodnotě 1.000 Kč bez DPH, pak obdržíte bonus 100 Kč. 565 zdarma neuvádí Informace o počtu aktivních uživatelů samotný cashback portál nijak neuvádí. Na sociální síti Facebook najdete cca 2 tisíce aktivních členů. od 25 Kč Bonusové odměny (vstupní bonus, odměny za doporučení atd.) lze vyplatit pouze pokud máte na svém účtu minimálně 100 Kč za potvrzené provize z internetových nákupů.

Kromě vlastních peněz získaných z každého nákupu nabízí cashback portál Refundo také mnohé další zajímavé služby spojené s výhodnými nákupy na internetu. K dispozici máte nejen věrnostní program, ale v oblíbených e-shopech můžete také pravidelně ušetřit s přehledem akční nabídky a hromadných slev nebo aktuálními slevovými kupóny do řady obchodů.

Cashback u vybraných e-shopů

Prohlédněte si aktuální cashback u vybraných internetových obchodů přímo na cashback portálu Refundo a okamžitě zjistěte kolik peněz získáte zpět z vašeho online nákupu. Detailní informace najdete po kliknutí na uvedená procenta. Zároveň využijte vzájemné porovnání cashback portálů přesně podle výše provize v podporovaných internetových obchodech.

AliExpress BonPrix Booking eBay.com Kasa.cz Notino.cz Tchibo.cz
až 5 % 4,5 % až 3 % až 1,6 % až 3,5 % až 5 % 4 %

Praktický příklad s nákupem na portálu Refundo. Pro nákup zboží, který je určen ke zdravému životnímu stylu si vyberete e-shop s 5 % cashbackem. Vybraný doplněk stravy s cenou 999 Kč objednáte a zároveň uhradíte zcela běžným způsobem. V administraci cashback portálu se vám přičte registrovaná odměna 50 Kč, která odpovídá 5 % cashbacku. Ušetřenou částku z vašeho nákupu si následně necháte snadno převést na bankovní účet.

Jak na cashbacku Refundo.cz výhodně nakupovat?

Registrujte se zdarma na cashback portálu Refundo.cz. Vyberte si některý z 565 e-shopů podle vhodné kategorie a proklikněte se do internetového obchodu skrze nabízený odkaz. Dále pak už pokračujte v nakupování zcela obvyklým způsobem. Po objednání zboží a jeho zaplacení se vám v administraci na Refundo připíše provize z vašeho nákupu. Po ověření, že nedošlo po 14 dnech ke vrácení zboží a pokud máte na účtu minimálně 25 Kč z potvrzených nákupů, pak si již můžete nechat částku vyplatit přímo na váš účet.

Další informace ke službě Refundo

Nákupy s cashbackem Refundo se vážně vyplatí, využijte bezplatnou službu a snadno ušetřete pravidelnými online nákupy velmi zajímavé částky. Navštivte cashback portál Refundo, získejte okamžitě bonus 50 Kč na první nákup a sami se ještě dnes přesvědčte o zajímavých výhodách v tomto novém trendu online nakupování.

NÁHLED WWW REFUNDO.CZ

Náhled WWW stránek Refundo.cz

VÝHODY CASHBACK SLUŽBY

 Pravidelnými nákupy na cashback portálu můžete získat až 20 % zpět z ceny nákupů.

 V nabídce tohoto cashbacku najdete cca 565 podporovaných internetových obchodů.

 Nový uživatel obdrží vstupní bonus 50 Kč za registraci na portále k prvnímu nákupu.

 Snadno získáte až 105 Kč jako odměnu za doporučení aktivního kamaráda.

 Za instalaci užitečného doplňku / lištičky do webového prohlížeče obdržíte 10 Kč.

 Věrnostní program se zvýhodněním ke stávajícím odměnám pro aktivní uživatele.

 Minimální částka pro možnost vyplacení vrácených peněz z nákupů je od 25 Kč.

 Pozitivní zkušenosti s cashbackovým portálem potvrzuje většina uživatelů.

 Slevový cashback portál Refundo.cz je pro všechny uživatele zcela zdarma.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Pro vyplacení peněz za bonusy nebo odměny musíte mít vždy na svém účtu minimálně 100 Kč z potvrzených nákupů.

 Nastřádané odměny a bonusy expirují, pokud v průběhu 3 měsíců u některého z dostupných obchodů nenakoupíte.

 Jestliže e-shop neposkytuje pevně daný cashback na celý sortiment, pak počítejte s tím, že při použití slova "až" platí maximální sleva v obchodě jen na vybraný druh zboží.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.