Srovnáváme cashback portály na českém trhu

Cashback Tipli

Pokud chcete ušetřit při nakupování na internetu, pak můžete snadno využít možnosti cashback portálu Tipli, který působí na českém trhu od roku 2016. I přes poměrně nedávný vstup na trh s výhodnými online nákupy je Tipli nejvíce rostoucím cashbackovým portálem v České republice. Cashback Tipli aktuálně nepůsobí nejen na českém trhu, ale expandoval do Slovenska a Polska. Za společností Tipli stojí investiční skupina KOOPEO Ventures SE a zároveň menšinový podíl drží podnikatel a marketingový specialista Michal Hardyn.

Co umí portál Tipli nabídnout?

S oblíbeným cashback portálem Tipli získáte až 33 % zpět z ceny vašich online nákupů v 592 internetových obchodech (zobrazit seznam e-shopů), mezi kterými najdete zastoupení všech důležitých kategorií. Při aktivním používání cashback služby můžete v průměru ušetřit 2.180 Kč ročně. Při využívání služby na vás navíc čeká odměna 150 Kč za doporučení kamaráda, ale i vstupní bonus 100 Kč v časově omezené akci při registraci přes KomparoMat. Pro usnadnění máte k dispozici i rozšíření do internetového prohlížeče, se kterým vám neuteče žádný nákup.

Výše
slevy
Vstupní
bonus
Odměna za
doporučení
Podpora
e-shopů
Provozní
poplatek
Aktivních
uživatelů
Minimální
výplata
až 33 % 100 Kč Cashback portál Tipli běžně nenabízí vstupní bonus za registraci. Nicméně pokud registraci provedete přes stránky KomparoMat obdržíte uvítací bonus v hodnotě 100 Kč. 150 Kč Za registrovaného, ale zároveň také aktivního kamaráda, kterého doporučíte získáte 150 Kč bonusových odměn. Takto můžete oslovit 30 kamarádů, maximálně lze získat až 4.500 Kč. 592 zdarma 300 tis. Informace o počtu aktivních uživatelů pochází z cashback portálu. Na sociální síti Facebook pak dále najdete 27 tisíc aktivních členů. od 1 Kč Bonusové odměny (vstupní bonus, odměny za doporučení atd.) lze vyplatit pouze pokud máte na svém účtu minimálně 100 Kč za potvrzené provize z internetových nákupů.

Kromě vyplacení části peněz z každého vašeho nákupu nabízí cashback portál Tipli i řadu dalších služeb spojených s výhodnými nákupy. Velmi jednoduchým způsobem tak můžete opět pravidelně ušetřit s aktuální nabídkou nejlepších slev a kupónů v oblíbených českých e-shopech.

Cashback u vybraných e-shopů

Prohlédněte si aktuální cashback u vybraných internetových obchodů na portálu Tipli a zjistěte kolik peněz získáte zpět z vašeho nákupu. Detailní informace najdete po kliknutí na uvedená procenta. Využijte zároveň vzájemné porovnání cashback portálů přesně podle výše provize v podporovaných internetových obchodech.

AliExpress Bata.cz Booking eBay.com Mall.cz Pilulka Sconto
až 10 % 4 % až 4 % až 2 % až 4 % až 9 % až 5 %

Praktický příklad s nákupem na Tipli. Pro nákup hodinek si vyberete e-shop s 5 % cashbackem. Hodinky s cenou 1.999 Kč objednáte a zaplatíte běžným způsobem. V administraci cashback portálu pak najdete registrovanou odměnu 100 Kč, která odpovídá 5 % cashbacku. Ušetřenou částku si následně necháte převést na váš bankovní účet.

Jak na cashbacku Tipli.cz výhodně nakupovat?

Registrujte se zdarma na cashback portálu Tipli.cz ještě dnes. Vyberte si některý z 592 e-shopů, dle vhodné kategorie a proklikněte se do internetového obchodu skrze nabízený odkaz. Dále už pokračujte v nakupování zcela obvyklým způsobem. Po objednání zboží a jeho zaplacení se vám v administraci na Tipli připíše provize z nákupu. Po ověření, že nedošlo po 14 dnech ke vrácení zboží si můžete z Tipli.cz nechat vyplatit dohodnutou část peněz z vašeho nákupu.

Další informace ke službě Tipli

Nákupy s cashback portálem Tipli se rozhodně vyplatí, využijte tuto bezplatnou službu a ušetřete pravidelně při nákupech na internetu nemalé částky. Navštivte dnes cashback portál Tipli, získejte časomě omezený bonus 100 Kč k prvnímu nákupu a sami se přesvědčte o zajímavých výhodách v tomto novém trendu online nakupování.

NÁHLED WWW TIPLI.CZ

Náhled WWW stránek Tipli.cz

VÝHODY CASHBACK SLUŽBY

 Pravidelnými nákupy na cashback portálu můžete získat až 33 % zpět z ceny nákupů.

 V nabídce tohoto cashbacku najdete cca 592 podporovaných internetových obchodů.

 Snadno získáte 150 Kč jako odměnu za doporučení aktivního kamaráda. Maximálně tak můžete obdržet 4.500 Kč.

 Vstupní bonus 100 Kč při registraci přes stránky KomparoMat pro první nákup.

 Potvrzené odměny a bonusy nejsou nijak limitovány žádnou expirační dobou.

 Minimální částka pro možnost vyplacení vrácených peněz z nákupů je od 1 Kč.

 Pozitivní zkušenosti s cashbackovým portálem potvrzuje většina uživatelů.

 Provoz cashback portálu Tipli.cz je pro všechny uživatele zcela zdarma.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Pro vyplacení peněz za bonusy nebo odměny musíte mít vždy na svém účtu minimálně 100 Kč z potvrzených nákupů.

 Bonusy ve výši 150 Kč za přivedení kamaráda lze vyplatit maximálně 30x.

 Jestliže e-shop neposkytuje pevně daný cashback na celý sortiment, pak počítejte s tím, že při použití slova "až" platí maximální sleva v obchodě jen na vybraný druh zboží.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.