Srovnáváme cashback portály na českém trhu

Cashback Vratné Peníze

Chystáte se k nákupu zboží nebo služeb na internetu? Pak vám raději připomeneme, že při online nákupu přes cashback portál Vratné Peníze se vám vrátí část utracených peněz z objednávky u spolupracujících e-shopů. Samotný cashback portál spustila v roce 2011 internetová společnost Retail Info, kterou na přelomu roku 2012 / 2013 koupila známá mediální skupina MAFRA, kterou v oblasti e-commerce můžete znát díky projektům akcniceny.cz, aaapoptavka.cz, reality.idnes.cz, jobdnes.cz, mojeportmonka.cz včetně deníků MF DNES, Lidové noviny a Metro.

Co umí portál Vratné Peníze nabídnout?

Při používání cashback portálu Vratné Peníze se vám vrátí až 15 % zpět z každého nákupu ve spolupracujících e-shopech (zobrazit seznam e-shopů), které pokrývají všechny oblíbené druhy zboží (spotřební elektronika, zdraví, parfémy, móda, domácnost, hračky, chovatelské potřeby...). Mimo samotnou slevu ze zakoupeného zboží s cashback portálem Vratné Peníze navíc získáte vstupní bonus 50 Kč za registraci, odměnu 100 Kč za doporučení aktivního kamaráda, bonus 20 Kč při instalaci užitečného doplňku do prohlížeče, který upozorňuje na možnost cashbacku.

Výše
slevy
Vstupní
bonus
Odměna za
doporučení
Podpora
e-shopů
Provozní
poplatek
Aktivních
uživatelů
Minimální
výplata
až 15 % 50 Kč Nevyužité bonusy nebo odměny po 12 měsících nenávratně expirují. 100 Kč Za registrovaného, ale zároveň také aktivního kamaráda, kterého doporučíte získáte 100 Kč bonusových odměn, jejich počet není limitován. Nevyužité bonusy a odměny po 12 měsících nenávratně expirují. 355 zdarma 100 tis. Informace o počtu aktivních uživatelů pochází z cashback portálu. Na sociální síti Facebook pak dále najdete 17 tisíc aktivních členů. od 300 Kč

Kromě samotných peněz z každého nákupu nabízí cashback portál Vratné Peníze další zajímavé služby spojené s výhodnými nákupy na internetu. V oblíbených e-shopech pak můžete pravidelně ušetřit s akční nabídkou zajímavých slev, oblíbenými slevovými kupóny a kódy zdarma.

Cashback u vybraných e-shopů

Prohlédněte si aktuální cashback u vybraných internetových obchodů na portálu Vratné Peníze a okamžitě zjistěte kolik peněz získáte zpět z vašeho online nákupu. Detailní informace najdete po kliknutí na uvedená procenta. Využijte zároveň také vzájemné porovnání cashback portálů přesně podle výše provize v podporovaných internetových obchodech.

AliExpress Bata.cz BonPrix Mall.cz Pilulka Sconto.cz Tchibo.cz
až 5 % 4 % 4,5 % až 4 % 2,5 % až 5 % 4 %

Praktický příklad s nákupem na portálu Vratné Peníze. Pro nákup nábytku si vyberete e-shop s 5 % cashbackem. Moderní komodu s cenou 1.999 Kč objednáte a zároveň zaplatíte zcela běžným způsobem. V administraci cashback portálu se vám pak přičte registrovaná odměna 100 Kč, která odpovídá 5 % cashbacku. Ušetřenou částku si následně necháte převést na váš bankovní účet.

Jak na cashbacku VratnéPeníze.cz výhodně nakupovat?

Registrujte se zdarma na cashback portálu VratnéPeníze.cz. Vyberte si některý z 355 e-shopů, dle vhodné kategorie a proklikněte se do internetového obchodu skrze nabízený odkaz. Dále už pokračujte v nakupování zcela obvyklým způsobem. Po objednání zboží a jeho zaplacení se vám v administraci na Vratné Peníze připíše provize z nákupu. Po ověření, že nedošlo po 14 dnech ke vrácení zboží a pokud máte na účtu minimálně 300 Kč z potvrzených nákupů, pak si již můžete nechat částku vyplatit přímo na váš účet.

Další informace ke službě Vratné Peníze

Nákupy s cashbackem Vratné Peníze se rozhodně vyplatí, využijte bezplatnou službu a ušetřete pravidelnými online nákupy zajímavé částky. Navštivte cashback portál Vratné Peníze, získejte okamžitě bonus 50 Kč na první nákup a sami se ještě dnes přesvědčte o zajímavých výhodách v tomto novém trendu online nakupování.

NÁHLED WWW VRATNÉPENÍZE.CZ

Náhled WWW stránek Vratné Peníze.cz

VÝHODY CASHBACK SLUŽBY

 Pravidelnými nákupy na cashback portálu můžete získat až 15 % zpět z ceny nákupů.

 V nabídce tohoto cashbacku najdete cca 355 podporovaných internetových obchodů.

 Snadno získáte 100 Kč jako odměnu za doporučení aktivního kamaráda. Uvedený bonus není nijak limitován.

 Nový uživatel obdrží vstupní bonus 50 Kč za registraci na portále k prvnímu nákupu.

 Za instalaci užitečného doplňku / lištičky do webového prohlížeče obdržíte 20 Kč.

 Samotný cashback portál spadá přímo pod křídla stabilní a ověřenou společnost MAFRA s dlouhou historií.

 Pozitivní zkušenosti s cashbackovým portálem potvrzuje většina uživatelů.

 Cashback portál VratnéPeníze.cz je pro všechny uživatele zcela zdarma.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Nastřádané odměny a bonusy expirují, pokud v průběhu 12 měsíců od posledního nákupu neuskutečníte žádný další nákup.

 Minimální částka pro možnost vyplacení vrácených peněz z nákupů je až od 300 Kč.

 Jestliže e-shop neposkytuje pevně daný cashback na celý sortiment, pak počítejte s tím, že při použití slova "až" platí maximální sleva v obchodě jen na vybraný druh zboží.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.