Srovnáváme cashback portály na českém trhu

Cashback Získejte

Víte, že můžete na internetu pravidelně nakupovat dokonce až o 35 % levněji? V České republice v posledních letech vzrůstají na oblibě cashbackové portály, díky kterým se vám vrátí část peněz za online nákup zpět. Stejným způsobem můžete ušetřit zároveň i vy! Stačí využít službu Získejte, zakoupit zboží nebo i vybranou službu v některém ze spolupracujících e-shopů a získat finanční odměnu v podobě výhodného cashbacku.

Co umí portál Získejte nabídnout?

Při používání cashback portálu Získejte se vám vrátí až 35 % zpět z každého online nákupu ve cca 476 spolupracujících e-shopech (zobrazit seznam e-shopů), které pokrývají nejdůležitější kategorie jako např. domácnost, hračky, zdraví, parfémy, móda, letenky, spotřební elektronika, chovatelské potřeby a mnohé další. Mimo samotnou slevu ze zakoupeného zboží s cashback portálem Získejte pak navíc obdržíte jako dárek za registraci vstupní bonus 100 Kč, odměnu v hodnotě 200 Kč za doporučení aktivního kamaráda a k dispozici máte také speciální bonusový věrnostní program, kde se vám načítají VIP body, které lze vyměnit přímo za peníze. Kromě si můžete nainstalovat užitečný doplněk do prohlížeče s bonusem 30 Kč, který usnadní nákupy.

Výše
slevy
Vstupní
bonus
Odměna za
doporučení
Podpora
e-shopů
Provozní
poplatek
Aktivních
uživatelů
Minimální
výplata
až 35 % 100 Kč Vstupní bonus 100 Kč navíc doplňují i VIP body, které lze vyměnit za peníze. 200 Kč Odměnu za doporučení 200 Kč navíc doplňují i VIP body, které lze vyměnit za peníze. 476 zdarma neuvádí Informace o počtu aktivních uživatelů samotný cashback portál nijak neuvádí. Na sociální síti Facebook najdete přes 700 aktivních členů. od 299 Kč

Kromě vlastních peněz získaných z každého nákupu nabízí cashback portál Získejte také mnohé další zajímavé služby spojené s výhodnými nákupy na internetu. K dispozici máte nejen věrnostní program, ale v oblíbených e-shopech můžete také pravidelně ušetřit s přehledem akční nabídky a sezonních slev nebo slevovými kupóny do řady internetových obchodů.

Cashback u vybraných e-shopů

Prohlédněte si aktuální cashback u vybraných internetových obchodů přímo na cashback portálu Získejte a okamžitě zjistěte kolik peněz získáte zpět z vašeho online nákupu. Detailní informace najdete po kliknutí na uvedená procenta. Zároveň využijte vzájemné porovnání cashback portálů přesně podle výše provize v podporovaných internetových obchodech.

AliExpress BonPrix Booking eBay.com Mall.cz Notino.cz Zoot.cz
až 6 % 6,5 % 4 % 2,5 % až 5,3 % až 7 % 1,4 %

Praktický příklad s nákupem na portálu Získejte. Pro nákup zboží si vyberete vhodný e-shop s 5 % cashbackem. Vybraný produkt s cenou 1.999 Kč objednáte a zároveň uhradíte zcela běžným způsobem. V administraci cashback portálu Získejte se vám přičte registrovaná odměna 100 Kč, která odpovídá 5 % cashbacku. Ušetřenou částku z vašeho nákupu si následně necháte snadno převést přímo na bankovní účet.

Jak na cashbacku Získejte.cz výhodně nakupovat?

Registrujte se zdarma na cashback portálu Získejte.cz, vyberte si některý z 476 e-shopů podle vhodné kategorie a proklikněte se do internetového obchodu skrze nabízený odkaz. Dále pak už pokračujte v nakupování zcela obvyklým způsobem. Po objednání zboží a jeho zaplacení se vám v administraci na Získejte připíše provize z vašeho nákupu. Po ověření, že nedošlo po 14 dnech ke vrácení zboží a pokud máte na účtu minimálně 299 Kč z potvrzených nákupů, pak si můžete nechat částku vyplatit přímo na váš osobní účet.

Další informace ke službě Získejte

Nákupy s cashbackem Získejte se opravdu vyplatí, využijte bezplatnou službu a snadno ušetřete pravidelnými online nákupy velmi zajímavé částky. Navštivte cashback portál Získejte, vyberte si okamžitě bonus 100 Kč za registraci a sami se ještě dnes přesvědčte o zajímavých výhodách v tomto novém trendu online nakupování.

NÁHLED WWW ZÍSKEJTE.CZ

Náhled WWW stránek Získejte.cz

VÝHODY CASHBACK SLUŽBY

 Pravidelnými nákupy na cashback portálu můžete získat až 35 % zpět z ceny nákupů.

 V nabídce tohoto cashbacku najdete cca 476 podporovaných internetových obchodů.

 Nový uživatel obdrží vstupní bonus 100 Kč za registraci k prvnímu nákupu.

 Snadno získáte až 200 Kč jako odměnu za doporučení aktivního kamaráda.

 Za instalaci užitečného doplňku / lištičky do webového prohlížeče obdržíte 30 Kč.

 Věrnostní program se zvýhodněním ke stávajícím odměnám pro aktivní uživatele.

 VIP body lze vyměnit přímo za peníze.

 Potvrzené odměny a bonusy nejsou nijak limitovány žádnou expirační dobou.

 Pozitivní zkušenosti s cashbackovým portálem potvrzuje většina uživatelů.

 Slevový cashback portál Získejte.cz je pro všechny uživatele zcela zdarma.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Minimální částka pro možnost vyplacení vrácených peněz z nákupů je až od 299 Kč.

 Na maximální cashback lze dosáhnout až teprve při větším objemu transakcí závislém na předchozím kalendářním měsíci.

 Jestliže e-shop neposkytuje pevně daný cashback na celý sortiment, pak počítejte s tím, že při použití slova "až" platí maximální sleva v obchodě jen na vybraný druh zboží.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.